Blog

Prečo Fotokútik Fotoúsmev?

Pre veľa ľudí, ktorý plánujú veľkú udalosť oslavou ako je svadba, výročie, stužková slávnosť, rodinná oslava, plesy či firemné akcie to stojí veľké množstvo času, úsilia aj peňazí.
Nepochybne to všetko stojí za to, ale čo tak ponúknuť svojim hosťom niečo iné! Keď sa rozhodnete prenajať našu fotobúdku, ponúknete tým vašim hosťom najzaujímavejšiu párty roku a nepochybne tiež aj jedinečný zážitok.

Často sa stáva, že hostia sú hanblivý. Či sú to už hostia svadobný, hostia na plese, alebo firemnej akcii.

Smiech, vtipné rekvizity a masky, vtipné pózy, proste super zábava. Nepoznám nikoho koho náš fotokútik nechá bez úsmevu.

 

EMÓCIE, SPOMIENKY A HMOTNÁ PAMIATKA

 

Kvety zvädnú, na jedle si pochutíme, hudba stíchne.

 

Fotografie vašeho dňa tu ale budú stále.

  • Text Hover

5 dôvodov prečo Fotobúdka Fotoúsmev


Zábava zaručená

Prvým prejavom hostí bude prekvapenie a zvedavosť, budú chcieť vedieť o čo ide. Jedna vec je ale istá.
Pri fotení vo fotobúdke sa každý odváži usmievať! Fotografie sú preto veľmi prirodzené.


Spomienka na všetkých vašich hostí

Nielen hostia budú odchádzať s hmotnou spomienkou v ruke, ale špeciálne pre Vás oceníte, že celú udalosť dostanete na USB kľúči, alebo vám budú zaslané v elektronickej podobe.


Vlastný dizajn

Do svojej fotografie si zvolíte dizajn s vašim logom, popisom, alebo vami zvolený názov podľa témy udalosti.


Hostia sa budú chcieť vrátiť

Je to úplne iné ako keď Vás fotí fotograf. Ľudia sú zvyknutí, keď vidia fotografa uhýbať pohľadom, napríklad pozerajú do mobilného telefónu. Ale teraz je to niečo iné a môžu byť súčasťou vašej svadby, oslavy, párty neobvyklým a rekreačným spôsobom.


Piaty dôvod je najlepší! Je to proste COOL zážitok

 

 

 

 

 

Spomienky na celý život

 

 

 

 

 

 

 

 

Aká je prvá vec čo vám príde na rozum, keď plánujete svadbu či inú párty? Pri svadbe verím, že každú ženu napadnú šaty, potom priestor, aby ste sa zmestili na hostinu so všetkými svojimi najbližšími na ktorých vám záleží a ktorých chcete mať svoj veľký deň pri sebe.

Fotobúdka nesmie chýbať a zaručene patrí k neoddeliteľnej súčasti vášho veľkého dňa. Svojmu srdcu najbližších ľudí budete chcieť mať zvečnených a mať na pamiatku nielen pre seba, ale aj vaši blízky si v rukách odnesú súčasť z vášho veľkého dňa. A toto je presne čas a miesto na našu Fotobúdku Fotoúsmev.

Trenčiansky kraj, Trenčín, Dubnica nad Váhom

Author


Avatar