Blog

Ako pripraviť fotopozadie?

Dnes sa pozrieme bližšie na fotopozadia a prečo je dôležité vybrať si ich správne na danú udalosť.

Fotobúdka je ideálna na svadby a iné rodinné udalosti to už vieme.

Fotobúdky sú ideálne pre všetky typy osláv, pretože ponúkajú hosťom možnosť zábavne sa odfotografovať a vytlačiť si skupinové fotografie s ostatnými členmi rodiny, priateľmi a kolegmi.

Najskôr je potrebné poznamenať, že výber ideálneho fotografického pozadia bude v zásade závisieť od toho, aký typ udalosti sa snažíte usporiadať . Svadba nie je to isté ako narodeniny alebo firemná akcia . Preto sa pozrieme na niekoľko nápadov na fotografovanie pre udalosti, ktoré naši klienti oslavujú. Náš fotokútik je vybavený profesionálnym fotografickým vybavením, kvalita snímok je vždy vysoká. To znamená, že hostia získajú nezabudnuteľnú spomienku na večierok, ale budú mať aj možnosť umiestniť všetky tieto obrázky aj na svoje sociálne siete.


Môžete si vybrať medzi čiernym a bielym fotopozadím, iným jednofarebným ale aj elegantným, čistým, rôznym farebným nádychom, jemnými kvetmi, výraznými kvetmi, starodávne textúry aj výrazné pozadia, jemné, detské motívy, retro … jednoducho rôzne foto pozadia, ktoré máme v ponuke.


Fotostena či fotopozadie sa dá ale aj rôzne nazdobiť živými kvetmi, stuhami, balónmi… na svadbách sa často stretávame už s tým, že takú fotostenu pripraví aranžér výzdoby. Celkový efekt sa doladí k výzdobe sály. Mali by ste vedieť, že si môžete prispôsobiť takmer všetko. Od stien po umiestnenie vinylového či papierového fotopozadia, ktoré máme v ponuke. Spolu doladíme aj firemné logo vašej spoločnosti, názvom akcie, rodinnej udalosti, slávnosti. Doladíme to množstvom fotorekvizít, ktoré máme k dispozícii.
Ak majú napríklad
narodeniny deti a ich témou budú super hrdinovia, môžeme pripraviť foto pozadie s dizajnom svojho obľúbeného hrdiny či hrdinky vašich najmenších. Napríklad ak je obľúbenou kreslenou postavičkou vášho dievčatka Anna a Elsa, vyrobíme pre ňu na mieru foto pozadie, kde sa tieto postavičky objavia, takže budú jej narodeniny také, o ktorých vždy snívala.

Vyberte si z našej ponuky vinylových fotografických pozadí rôznych motívov a dajte jedinečnosť vašej párty.

Našu ponuku nájdete tu:

https://www.fotousmev.sk/pozadia/

Pokiaľ ste si nenašli na našej stránke foto pozadie, pošlite nám návrh v čo najvyššej kvalite a ten vám dáme vytlačiť.Author


Avatar